piątek, 6 grudnia 2013

576 Flos-Lek Laboratorium Linia Mineral therapyTen post miał pojawić się już dawno, moja mama dostała ode mnie poniższe kremy do testowania ale to dopiero dziś mamy czas żeby się z Wami jej odczuciami podzielić. 
Linia składa się z kremu na dzień, kremu na noc oraz kremu pod oczy. 

Słowa producenta:
MINERAL THERAPY to nowoczesne preparaty wykorzystujące niezwykłą odmładzającą siłę 
minerałów morskich. Uzupełniają niedobór mikroelementów oraz substancji odżywczych
 w skórze i doskonale ją suplementują.

Efekty stosowania MINERAL THERAPY:

* Odbudowuje gospodarkę mineralną skóry
* Uzupełnia niedobór substancji odżywczych i mikroelementów
*  Redukuje głębokie, utrwalone zmarszczki
 * Doskonale ujędrnia i uelastycznia
Kuracja MINERAL THERAP zalecenia:

Wiek: 35+Rodzaj skóry: skóra dojrzała

Moja mimo że przekroczyła magiczną granicę wieku 50 lat, to cerę ma jak 30 i dla takiej cery używa kremów. Więc te kremy spełniły jej oczekiwania. 
Ale po kolei
Krem przeznaczony do pielęgnacji skory dojrzałej z głębokimi zmarszczkami, ze skłonnością do nadmiernego wysuszania i wiotczenia skóry. Zawiera filtry SPF 15 oraz unikalną kombinację minerałów morskich suplementujących skórę.

opinia mamy:
Krem dobrze nawilża, jest lekki, nie tłuści cery, moja mama się nie maluje więc nie wiemy jak sprawdza się jako baza pod makijaż. Mama zauważyła lekkie ściągnięcie, nie ma bardzo widocznych zmarszczek żeby zauważyć ich zlikwidowanie. Ale przyjemny zapach i dobre nawilżenie jej to rekompensują. 
Mama na 6 pkt daje mu 4. Jest lepszy niż krem z Avonu ale gorszy niż Vichy.

Krem przeznaczony do nocnej pielęgnacji skóry dojrzałej, wymagającej intensywnej regeneracji, odbudowy i redukcji głębokich zmarszczek. Zawiera unikalną kombinację minerałów morskich suplementujących skórę.


Opinia mamy:
Krem również jest bardzo lekki, dobrze się wchłania. Cera po nim jest matowa. Nie daje efektu ściągnięcia. Przyjemnie pachnie. Mama zauważyła że cera stała się bardziej elastyczna i bardziej jędrna. Ciężko rozdzielić działanie obu kremów gdyż stosowane razem, razem działają. 
Na 6 punktów mama przyznaje mu 5


Krem przeznaczony do pielęgnacji dojrzałej skóry wokół oczu skłonnej do nadmiernego wiotczenia, przesuszenia oraz powstawania głębokich zmarszczek i kurzych łapek. Zawiera unikalną kombinację minerałów morskich. suplementujących skórę.       
opinia mamy:
Krem jest wydajny, lekki, nawilża, likwiduje cienie. I to by było na tyle jego zalet. Po 4 dniach moja mama dostała uczulenia i przestała używać.
Nie możemy o nim napisać nic więcej.Ogólnie mama poleca całą linię, krem pod oczy oddała swojej siostrze, jej nie uczulił. I ona mówiła że jest dobry, ale nic więcej z niej nie wyciągnęłam :)