środa, 26 marca 2014

623 Dermo Future - hialuronowy wypełniacz ust

wiele ciekawych ubrań i dodatków znajdziesz: TUTAJDziś przychodzę do Was z recenzją produktu który otrzymałam do testów od portalu Twoje Źródło Urody w ramach współpracy z blogerami. 

Jest to Hialuronowy Wypełniacz Ust marki Dermo Future

Do kupienia w drogeriach, cena się waha w granicach 15-25 zł.

Obietnica producenta:
Alternatywą dla trwałego powiększenia ust stał się HIALURONOWY WYPEŁNIACZ UST, który powiększa i wypełnia wargi. Klinicznie potwierdzony, dzięki swej zmikronizowanej strukturze i zawartości kwasu hialuronowego działa mechanicznie jak poduszka, podpora dla zapadniętej skóry. Dzięki swoim własnościom fizykochemicznym zwiększa nawodnienie w okolicy zmarszczki, dzięki czemu skóra staje się bardziej elastyczna i odporna na zaginanie. Zastosowana innowacyjna technologia nie tylko nie podrażnia ust, ale także stymuluje ich gładkość oraz wypełnia nieatrakcyjne zmarszczki palacza wokół ust.
Kolagen jest odpowiedzialny za elastyczność skóry, usta ujędrniają się i wypełniają, a także regenerują komórki. Super Size Complexs prawia, że usta nabierają koloru, ujędrniają się, pobudzone zostaje krążenie, dzięki czemu kwas hialuronowy i kolagen zostają wprowadzone w głębsze warstwy skóry.
Badania kliniczne w przypadku HIALURONOWEGO WYPEŁNIACZA UST potwierdzają wyraźnie większe usta i mniejsze zmarszczki, pierwszy efekt już po 5 minutach od zastosowania. Po 28 dniach stosowania usta stają się wypełnione i powiększone, a zmarszczki znikają. Jeżeli tylko Twoje usta są naturalnie wąskie lub z biegiem czasu straciły swoją objętość, wypełnij je w ciągu kilku minut, sprawiając, że będą pełne i gładkie.

Sposób użycia: Kilkukrotnie w ciągu dnia nakładaj preparat na skórę ust, po wchłonięciu możesz użyć ulubionej pomadki lub błyszczyka. Dla pogłębienia efektu używać wieczorem, przed snem. Po kilku minutach od pierwszego użycia usta są wypełnione i ujędrnione, nabierają kolorytu, a zmarszczki wokół nich zmniejszają się. Po 28 dniach stosowania usta stają się powiększone i wypełnione, a zmarszczki wokół nich znikają.

Moja opinia:
Stosuję go od 25 lutego. Czyli jakieś 30 dni. Raz lub dwa razy dziennie. 
Nie zauważyłam powiększenia. Owszem, usta są bardziej pulchne, ale tylko przez chwilę. 
Zgadzam się z opinią że preparat nie podrażnia, nie uczula, nie ma smaku. Jest w formie białego kremu który dobrze i szybko się wchłania.
Zauważyłam za to duże nawilżenie ust, skóra przestała pękać, jest elastyczna, przez co szminki i błyszczyki lepiej się trzymają na ustach. 
Nie wiem czy zregenerowało mi komórki, ale za to ujędrniły się moje usta. 

Nie jest to efekt jaki osiągnęlibyśmy sięgając po usługi oferowane przez medycynę estetyczną. 
opakowanie jest bardzo zgrabne, wygodne. Nic się nie maże, nie papra, można wycisnąć dowolnie przez siebie wybraną porcję kremu. 

Na 10 punktów dostaje ode mnie duże 5.wiele ciekawych ubrań i dodatków znajdziesz: TUTAJ
albo TUTAJ/HERE