piątek, 1 sierpnia 2014

718 #friendsie #somersby


Triumfy popularności święci selfie, wszystkie zdjęcia i tagi związane ze sobą samym. Ja jadłam, ja robiłam, ja czytałam, ja tak umalowana, ja tak ubrana. Znajomi, przyjaciele schodzą na dalszy plan. Ja się z tym nie godzę. Już długo za mną chodziło, żeby o tym napisać. Teraz w końcu mam motywację. 
Somersby walczy z anty socjalnym podejściem. I ja się podpinam pod tą akcją. Na blogu niby pokazuję swoje stylizacje i rzeczy związane z moją osobą. Ale ja sobie sama tych zdjęć nie robię, dzięki blogowi mam możliwość częściej spotykać się z przyjaciółmi. Za każdym razem kawa, spacer, wzajemne wizyty, imprezki, babskie wieczorki, ciacha, obiadki, wspólne zakupy itd. itd. 
To bardzo nas zbliża. Bez tego pewnie nie mielibyśmy okazji ani czasu spędzać ze sobą tyle czasu. Blog zbliża nas. Prowadzimy ze sobą intensywne życie towarzyskie.
Kocham to.... 

Ostatnio urządziłam sobie z przyjaciółkami kilka wspólnych wieczorków filmowych. Nie wiem jak Wy, ale ja sama nie lubię oglądać filmów. Film który trwa 90 minut ja oglądam pół dnia. Co chwile się odrywam, zatrzymuję, robię co innego, odchodzę od komputera, zapominam, nie pamiętam na czym skończyłam ani co było wcześniej. Masakra jakaś. Z kimś oglądam całość za jednym zamachem, komentujemy na bieżąco i potem mogę sobie od razu z tymi osobami wymieniać wspólne wrażenia. 
Tak samo lubię robić kolacyjki. Dla siebie samej nie chce mi się robić nic powyżej kanapek z serem i szynką. Dla kogoś to się staram. Wspaniałe jest takie wspólne celebrowanie jedzenia, przyjemne rozmowy przy świecach.
Często zapominamy o tym, że to drugi bliski człowiek jest najważniejszy. Zapominamy o pielęgnowaniu przyjaźni, o bliskości, zaufaniu, trosce. Dla mnie to jest najważniejsze i uważam, że trzeba mocno o to walczyć i się starać. Przyjaciele dla mnie dają dużo i ja również staram się im rewanżować, najmocniej jak umiem. 

Lord Somersby zaprasza do wspólnej zabawy. Róbmy sobie wspólne zdjęcia z przyjaciółmi podczas wspólnego spędzania czasu, tagujmy je słowami #friendsie #somersby i umieszczajmy na portalach społecznościowych. Lord Somersby będzie nagradzał najciekawsze zdjęcia....