poniedziałek, 20 października 2014

768 szczoteczka elektryczna Oral-B PC 700 WhiteOd portalu urodaizdrowie.pl otrzymałam szczoteczkę elektryczną Oral-B PC 700 White
Nie powiem, ucieszyłam się. Już długo miałam w planach zakup takiej, a jakoś nigdy się nie składało, i były ważniejsze wydatki. A ten rok obfitował w wesela, więc o takich luksusach nawet nie myślałam.
 Opinia producenta;
Dzięki zastosowaniu unikalnej technologii 3D, będącej połączeniem ruchów oscylacyjnych, rotacyjnych i pulsacyjnych, szczoteczka Oral-B PC 700 White usuwa nawet 100% więcej bakteryjnej płytki nazębnej, niż zwykła szczoteczka manualna.

Wbudowany w rączkę szczoteczki timer pomaga w przestrzeganiu rekomendowanego przez dentystów dwuminutowego czasu szczotkowania, a czujnik siły nacisku ostrzega, gdy zbyt mocno przyciskamy szczoteczkę do zębów lub dziąseł, chroniąc przed ich podrażnieniem.

Mała okrągła główka szczoteczki obejmuje osobno każdy ząb, oczyszczając nie tylko jego powierzchnię, ale także przestrzenie między zębami, dając wyjątkowe uczucie czystości.

Szczoteczka wyposażona jest w końcówkę 3D White, która poza dokładnym usuwaniem płytki nazębnej, usuwa przebarwienia powierzchniowe, przywracając naturalną biel zębów.

Do szczoteczki Oral-B PC 700 White pasują również wszystkie inne końcówki z oferty Oral-B.


 Moja opinia:
Szczoteczka jest poręczna i bardzo łatwa w obsłudze. Nie czytałam instrukcji. Po naładowaniu jest gotowa do użytku. Bateria się nie przeładowuje, więc można trzymać ją cały czas na stacji ładującej. Pierwsze ładowanie trwa około doby. 
Wielkim plusem jest co 30 sekundowe pulsowanie, które sygnalizuje, że można przejsć do czyszczenia innej części naszego uzębienia. 
Szczoteczka czyści bardzo dokładnie, i bardzo mocno. Usuwa kamień nazębny. Przez pierwsze kilka dni, dziąsła bardzo mi krwawiły, gdyż nie były przyzwyczajone do takiej mocy szczotkowania. Po około 5 dniach wszzystko wróciło do normy.
Jedna pełna naładowana bateria starcza na mycie dwa razy dziennie po 2 minuty przez tydzień. To bardzo dużo. 
Dużą zaletą jest także etui podróżne, które jest dołączone w zestawie. Mogę zabrać szczoteczkę w podróż i nic się jej po drodze nie stanie. Producent obiecuje, że po użyciu tej szczoteczki nie wróci sie do manualnej. I ja raczej nie wrócę. Ta doskonale spełniła moje wymagania.