wtorek, 24 listopada 2015

967 ==> Revlon ColorstayW Warszawie podczas jednego spotkań Szafy na Szpilkach, w trakcie przygotowań do sesji, wizażystki do mojego makijażu użyły pewnego podkładu.  Na karteczce spisały wszystko po kolei. Oczywiście karteczkę od razu zgubiłam. 
Teraz po latach przypadkiem ją znalazłam. 
Okazał się nim być Revlon Colorstay. Klasyk. 
Zamówiłam go od razu w jednej z ulubionych drogerii internetowych, w której masowo robię zakupy dla siebie, rodziny i przyjaciół. A mianowicie Ezebra.pl
Pewnie wielu z Was, moi Drodzy ją zna. Spotkałam się z wieloma pozytywnymi opiniami o obsłudze, szybkości wysyłek i naprawdę atrakcyjnych cenach.
Sama to potwierdzam, na podstawie wielu zrealizowanych zamówień. 

Dziś kilka słów o moich odczuciach względem wyżej wymienionego delikwenta. 

Obok Chanel Mat Lumiere i Loreal True Match to będzie mój ulubiony podkład. 
Ścisłe Top3 zostało właśnie stworzone i ugruntowane.

Tak trwałego podkładu, bez wycierania się, świecenia, ważenia to ze świecą szukać. Trzyma się naprawdę bardzo długo. Okres od godziny 8 do 20 to dla niego pestka. Makijaż wieczorem jest nadal tak samo świeży, jak gdy nakładam go rano. 

Bez bazy nakłada się dość topornie, czy to pędzlem czy gąbeczką czy palcami. Sprawdzałam eksperymentalnie. Na bazie rozprowadza się gładko, bez smug i żadnych problemów. 
Podoba mi się, że rozprowadzony podkład jest prawie niewidoczny na buzi. Mocno matuje, ale nie zostawia efektu maski.
Wybrałam najjaśniejszy odcień i ten idealnie stapia się z cerą, co do tej pory, pewnie jak wielu z Was zauważyło, było moim problemem. Ciężko przy porcelanowej karnacji dobrać odpowiedni podkład w jasnym odcieniu. 

Konsystencja kosmetyku jest odpowiednia, przez co podkład jest wydajny. Pompka też umożliwia idealne dozowanie. Jedynym minusem może być wydobycie resztek przy końcówce. 

Mimo, że spotkałam się z takimi opiniami, mój Revlon nie ciemnieje na twarzy. 

Do większych niedoskonałości potrzebna jest pomoc korektora, z mniejszymi podkład radzi sobie doskonale.

Wielkim plusem jest również dla mnie cena. W Rossmanie 69 zł, w drogerii ezebra tylko 25 zł. (Zobacz ==> TUTAJ )
Moja ocena to 10/10