wtorek, 26 lipca 2016

1048 ==> LaLuxe Paris - odżywka do paznokci za 4 złote


 Tutaj pisałam Wam o świetnym tuszu do rzęs za przystępną cenę. Wtedy wspomniałam również o odżywkach do paznokci tej samej marki.
A więc dziś w końcu zebrałam się w sobie i napiszę recenzję moich dwóch ulubionych odżywek do paznokci marki LaLuxe Paris, które kupowałam w Lidlu po około 3,90 za opakowanie. 
Ja osobiście wybrałam warianty;
==> 9w1
==> 6w1 odżywka koloryzująca
Przetestowałam też inne, ale te dwie najlepiej się u mnie sprawdziły i dały najlepsze rezultaty.

Plusy:
+ cena
+ wydajność
+ szybki rezultat (po około tygodniu paznokcie zaczęły być twardsze i mniej łamliwe)
+ nabłyszcza
+ bezbolesna aplikacja
+ odporność na uszkodzenia
+ wygodny pędzelek
+ szybkie schnięcie

Pod koniec buteleczki odżywka gęstnieje, tak samo jak ma to miejsce w przypadku odżywki z Eveline, ale można nadal ją nakładać i ma dalej takie samo działanie. 
Odżywka 9w1 nie nadaje się jako baza pod inny lakier. Ja nie jestem fanką malowania paznokci, więc nie jest to dla mnie jakaś wielka wada. Świetnie spełnia zadanie jako lakier bezbarwny, dając ciekawy mleczny odcień. 
Odżywka z lakierem również szybko wysycha, nie zostawia smug, i dłużej się utrzymuje na paznokciach niż ta 9w1.
Dla porównania odżywką 9w1 malowałam paznokcie codziennie wieczorem, i nie wytrzymywała na paznokciach 24 godzin, odpryskiwała, ale ja jestem leniem, i nie zmywałam jej, i nakładałam przez 3 dni codziennie nowe warstwy. Dopiero po 3 dniach zmywałam całość, i nakładałam na świeżo. 
Odżywka z lakierem utrzymuje się na paznokciach u rąk około 3 dni, i zaczyna się ścierać na końcach, a po około 4 dni zaczyna odpryskiwać. Na paznokciach u stóp utrzymuje się ponad półtora tygodnia. 
Dla mnie największą zaletą jest to, że gdy odstawiam odżywkę, to paznokcie nie wracają do swojego stanu przed jej używaniem, tylko nadal są twarde, mocne i zdrowe. 
Zawsze jak tylko pojawiają się te odżywki w Lidlu to je sobie kupuję, i będę kupować nadal.
Gorąco polecam !
Odżywka za 4 zł z dyskontu daje radę.