wtorek, 19 grudnia 2017

T. M Frazier - King


 On - chce odzyskać swoją córkę
Ona- swoją przeszłość

Oboje spotkali się na swej drodze całkowicie przypadkiem. Ale my już przecież wiemy, że przypadki nie istnieją. 
Oboje postanowili odrzucić swoje uprzedzenia i żyć z dnia na dzień, tu i teraz - tylko dla siebie. 
Czy jest im pisany happy end? 
Czy mężczyzna z półświatka z kryminalną przeszłością może zbudować trwały związek z bezdomną cierpiącą na amnezję? 
Czy namiętność, która ich trawi przetrwa najważniejszą próbę, jaką zgotował im los? 
W końcu, czy tytułowy King postawiony pod ścianą, będzie umiał wsłuchać się w swoje serce i podjąć podjąć właściwą decyzję?

Książka T.M. Frazier "King" wydana nakładem Wydawnictwo Kobiece została nafaszerowana emocjami, zakończeniem rozpieprza czytelnika na milion drobnych kawałków.

Każda kobieta marzy w głębi serca o niegrzecznym chłopcu. King jest spełnieniem najskrytszych fantazji i pragnień. 
To nie zbuntowany chłopiec z dobrego domu, którego można przyprowadzić na niedzielny obiad i przedstawić rodzicom. Wychowany po złej stronie miasta, wyjęty spod prawa stworzył swój własny kodeks postępowania, według którego w obronie bliskich nie zawaha się zabić własnej matki /(...)bo to zła kobieta była/
Razem z nim zanurzmy się w szalony świat tatuaży, gangów motocyklowych, imprez z dużą ilością wolnego seksu i jeszcze większej ilości alkoholu i narkotyków czy szemranych interesów. 
Odkryjmy drugą twarz największego literackiego bad boya tego roku. 

Podczas lektury tej powieści, którą niektórzy zwą erotykiem (pewnie całkiem słusznie), gdy byłam świadkiem wzajemnej fascynacji, uwodzenia, walki i dominacji, z tyłu głowy ciągle miałam uporczywe pytanie: kim jest Doe?
Dlaczego pobita i nieprzytomna trafiła do kontenera na śmieci, wyrzucona jak niepotrzebna i zużyta rzecz? I dlaczego do cholery, nikt jej nie szukał?

Tak jak w przypadku Consolation Corinne Michaels, King jest wprowadzeniem do historii i pozwala nam poznać głównych bohaterów. I tom pozostawia straszny niedosyt wrażeń. Tajemnice i zagadki, które poznaliśmy doczekają się wyjaśnienia pewnie dopiero w drugiej części, której oficjalna premiera zapowiedziana jest na 22 lutego 2018 roku. 

Swój egzemplarz książki kupiłam w Znaku.