czwartek, 21 czerwca 2018

Letnie nowości z Rosegal i Aliexspress

Dziś pokażę Wam kilka moich nowości ze znanych chińskich sklepów czyli Rosegal oraz Aliexspress

Kolczyki - LINK

Klapki z perłami w Polsce kupowałam w sklepie Czasnabuty. Gdy chciałam domówić drugą parę to już były wyprzedane. Identyczne znalazłam na Ali. Link niestety nieaktywny Marmurkowy półmisek - Rosegal LINKMarmurkowy kubek - Rosegal LINK


Marmurkowa gąbeczka do makijażu. Miałam już je z Ali, są bardzo precyzyjne, pięknie rosną pod wpływem wody, nie piją dużo podkładu i przede wszystkim są bardzo mięciutkie. Szpic nadaje się idealnie do blendowania korektora pod oczami, reszta gąbki idealna do nakładania i rozcierania podkładu i mokrego konturowania. Serdecznie polecam.

Broszka osy  - Rosegal LINKPłynny rozświetlacz w droperze. Teraz bardzo modny kosmetyk. Zamówiłam z ciekawości, trudny do rozprowadzenia mimo że kolor ma obłędny. Nie wiem czy go będę używać. Raczej gadżet niż kosmetyk przydatny do codziennego makijażu.

Letnie kolczyki z Ali
Kwiaty LINK
Nude LINK
Etniczne LINK

Oraz info nie w temacie co prawda chińskim stronek, ale w Biedronce pojawiła się nowa letnia limitowana edycja kosmetyków Bell. Ze swojej strony z całego serca polecam Wam rozświetlacz w kamieniu oraz płynny rozświetlacz do ust. Kosmetyki w cenach 8-10 zł na które naprawdę warto zwrócić uwagę.