sobota, 27 lutego 2016

996 ==> 20160227


Dziś kolejna propozycja stroju do pracy.  Dość elegancka. Połączenie tanich ciuchów, które już znacie z wcześniejszych stylizacji  z droższymi, które ostatnio pojawiły się w mojej szafie. Tj. płaszczem i spódnicą.

Ostatnio odkryłam w sieci nowe miejsce, skupiające w sobie ubrania polskich producentów. Dla mnie bomba, nie tylko ze względu na lepszą jakość, nie tylko ze względu na normalne nowoczesne fasony (a nie takie albo sprzed wojny, albo tak zwymyślane, że nawet w lookbooku marki wyglądają strasznie), ale również ze względu na to, że szyte na normalne kobiety i które, nie są na mnie krótkie/małe/niedorobione/jak z młodszej siostry/jak worki pokutne (niepotrzebne skreślić albo wszystko zostawić). 
Mowa o PtakModa
Zaglądnijcie tam koniecznie. W jednym miejscu macie wiele ciekawych ubrań Made in Poland. Naprawdę warto. Ceny też są korzystne. 

Nie zapomnijcie zajrzeć również do Kamaciuch oraz Loo. Ostatnio pojawiły się nowe dostawy i jeszcze uchowało się kilka perełek. Przypominam, że przy zakupach powyżej 70 zł w obu sklepach dostaniecie darmową dostawę :)

zdj. mama

Płaszcz/coat: KLIK
Bluzka/shirt: Bershka via Kamaciuch 7,00
Zamszowa spódnica/ suede skirt: Bicotone via PtakModa
Baleriny/flats: Pantofelek24   29,90
Skórzana torebka/leather bag: Benetton via Loo  19,90
Bransoletki/bracelet: AgnesArt
Kolczyki/earrings: H&M
Rajstopy/tights: LIDLPłaszcz/coat: KLIK
Bluzka/shirt: Bershka via Kamaciuch 7,00
Zamszowa spódnica/ suede skirt: Bicotone via PtakModa
Baleriny/flats: Pantofelek24   29,90
Skórzana torebka/leather bag: Benetton via Loo  19,90
Bransoletki/bracelet: AgnesArt
Kolczyki/earrings: H&M